TISSOT

   Spor Karşılaşmalarının Resmi Zaman Tutucusu

1853 yılında Charles-Félicien ve oğlu Charles-Émile Tissot tarafından İsviçre’de saatçiliğin doğduğu şehir Le Locle’da kurulmuştur.  1853’den bugüne dek üretimine hiç ara vermeden devam eden Tissot’yu eşsiz kılan markanın temelindeki İsviçrelilik ruhudur. Tissot logosundaki artı sembolü,  İsviçre bayrağından alınmıştır ve saatçilerin 1853’ten bugüne gururla sergiledikleri kalite ve güvenilirliği simgeler. 160’dan fazla ülkede takdim edilen Tissot, geleneksel segmentte İsviçre saat endüstrisinde lider konumdadır ve Dünya’nın en büyük saat üreticisi ve dağıtıcısı Swatch Group bünyesinde yer almaktadır.

‘Innovators by Tradition’ mottosuyla geleneksel ruhunu inovasyon ile taçlandıran Tissot; 1930 yılında Dünya’nın ilk antimanyetik kol saati Tissot Antimagnétique’i, 1951 yılında 24 zaman dilimini hatasız gösteren Dünya’nın ilk otomatik saati Tissot Navigator’ı, 1999 yılında ise Dünya’nın ilk dokunmatik saati, 6 fonksiyonlu saati olan Tissot T-Touch’ı tanıtmıştır. İnovatif ve özel malzemeler kullanılarak, ileri fonksiyonellik ve incelikli tasarım detayları gözetilerek tasarımlar yapan markanın yüksek kalibresi dünya çapında takdir edilmiştir.

Renkli geçmişi boyunca Tissot; NBA, 3x3 ve FIBA ile gerçekleştirdiği ortaklıklarla basketbol gibi birçok küresel etkinliğin Resmi Zaman Tutucusu ve ortağı olmuştur. Bisiklette Tour De France, La Vuelta, Giro d’Italia ve UCI Dünya Bisiklet Şampiyonaları; moto spor dallarında MotoGP, FIM World Superbike Şampiyonasının yanı sıra eskrim, buz hokeyi ve rugby sporlarını da desteklemektedir.

 

Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 179'ün 1-12'si

Sayfa
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 179'ün 1-12'si

Sayfa
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı