Asırlık Müşteri Memnuniyeti

130 YIL

Yaklaşık 130 yıldır saatçilik konusunda hizmet veren firmamız, mekanik saat satış ve servisini müşterilerine büyük bir titizlikle sunmaktadır.

  • Müşteri olarak hepimiz, memnun kaldığımız yerlerden sürekli alışveriş yapmayı severiz. Dört nesilden beri saatçilik mesleğini devam ettiren Tevfik Aydın firması olarak "Sizin saatçiniz" olmaya önem verdik. Saat satmadık; müşterinin saati beğenerek almasını, saatini seçerken bu konuda bizim duyduğumuz heyecanı ve merakı duymasını sağladık. Bu  amaçla müşterinin kendini rahat hissedebileceği, aradığı veya zevkini yansıtan ürünleri kolaylıkla bulabileceği, güvenilir bir ortam yaratmaya daima özen gösterdik.

  • Nesiller boyunca işe olan saygımızı ve tutkumuzu hep koruduk. Çünkü bunlar olmadan hiçbir yatırımın uzun süreli ve başarılı olması mümkün değildir.

  • Eski bir tabir vardır: “En kötü müşteri bile en azından malın tozunu aldırır” derler. Müşterinin isteklerine ve sorularına doğru cevaplar vermekten yılmadık. “Bu alır, bu almaz” gibi müşterilerimizi kategorize etmedik.

  • Bu sayede, geçmişi çok uzun yıllara dayanan müşteriler ve dostluklar edindik.

'3 kuşaktır Sirkeci’de saatçilik yapan marka. Anneannemin annemi, annemin beni götürdüğü saatçi.'

 

'Ailecek (kızlar oğullar damatlar vs.) tek işleri saatçilik olan o işi de layığı ile yapan bir marka…'